Hakkımızda

Biz Kimiz?

NO 34 Yapı Mühendislik Mimarlık, tasarım ve uygulama hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden itibaren genel olarak kişiye özel mekanlar tasarlamak ve yaratmak konusunda harcadığı eforla Kuyumcu ve Döviz büroları üzerinde yoğunlaşmıştır.

Bunun dışında birçok firma ve markaya danışmanlık ve uygulama hizmetlerinde bulunmuştur. Son yıllarda ki talep ve istekler sayesinde, tasarım ve uygulamasını yaptığımız Kuyumcu ve Döviz büroları dışı alanlarda da yoğun bir hizmet vermekteyiz.

 

Felsefemiz?

Müşterilerimizin yenilikçi ve cesur arayışlarını mevcut tecrübelerimizle birleştirip günümüzün imkanlarından ve yeniliklerinden de faydalanarak mekanlar oluşturmak, kullanıcılarının içindeyken rahat hissetmelerini sağlayabilmek tasarımcı olarak hedefimizdir.

Doğru tasarım, kullanıcının ihtiyaç ve alışkanlıklarını yorumlayıp kendine özgü detaylarla çözüme ulaştırmaktır. Bu tasarımı doğru zamanlama ve maliyet ile birleştirmek işimizin önemlibir parçasıdır. Mekanların konseptlerini oluştururken kullanıcının sosyal yaşantısı, lışkanlıkları, ihtiyaçları, arayışları en önemli rehberimizdir. Tasarımlarımızın kalitesi detaylarında gizlidir.

×