Yükleniyor…

Siz Yeter ki İsteyin !

“No34 Tasarım Ofisi” hayal ettiğiniz yapı tasarımlarını gerçekleştirme yolunda çözüm ortağınız olarak görev üstlenmekte ve bu görevi de kusursuzca yerine getirmektedir.

Fikirlerinizi önemsiyor ve hayat geçirilmesi hususunda üzerimize düşenin en iyisini yapıyoruz. Her şey tam da düşlediğiniz gibi olacak…

Mimarlık

Mimarlık alanında; avan proje, onaylı proje ve ruhsat takibi gibi konularda ekonomik, kültürel ve opsiyonel anlamda en doğru çözümleri üretmekteyiz. Mimarlığın genlerine uygun, çağdaş yapı sanatını takip eden, ulusal kültürümüzün gerekliliklerini gözeten anlayışla yaptığımız tüm projeleri bu sanata kazandırdığımız yeni bir akım gözüyle bakmaktayız.

Bize Ulaşın

İç Mimarlık & Uygulama

İç mimarlık alanında; proje, tasarım, animasyon ve uygulama gibi konularda hizmet vermekteyiz. Firma olarak yaklaşık 40 yıllık tecrübemizi estetik ve ekonomik etkenleri göz önünde bulundurarak kaliteden ödün vermeden sizlere aktarıyoruz.

Aslen halk arasında çok eski yıllardan beri var olan bu sanat anlayışı, günümüz konjonktüründe üniversitelerin iç mimarlık bölümlerinin artması,küresel arzın artışı ve toplumumuzun bu konudaki merak ve eğilimi sonucu ayrıca bir popülarite kazanmıştır. Biz de bu alanda geleneklerimizden aldığımız ilhamı, çağımızın teknolojik ve bilimsel yenilikleriyle harmanlayarak ortaya yeni eserler çıkarmaya devam edeceğiz.

Kuyumcu dekorasyonu, döviz bürosu, ofis showroom, ev dekorasyonu, diş polikliniği, güzellik merkezi, restoran, sosyal tesis gibi uzmanı olduğumuz alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Bize Ulaşın

Tarihi Yapı Restorasyonu

Geçmişin izlerini günümüze taşıyan tarihi yapıların tüm restorasyon uygulamalarını deneyimli ekibimizle özenle gerçekleştiriyoruz. Yapıya ve dokuya zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz tarihi yapı restorasyon işlemini aslına en uygun olacak şekilde hazırlıyoruz.

Bize Ulaşın

Mühendislik

Mühendislik alanında;statik proje hazırlama, şantiye yönetimi, mevcut yapıların risk analizi, kentsel dönüşüm süreci takip ve teşhisi, anahtar teslim güçlendirme inşaatı gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Güncel yönetmeliklere uygun, insan sağlığını ve can güvenliğini her şeyden üstün tutan,şantiye yönetiminde İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerine uyarak yaşam alanlarınızın güvenliği tarafımızın sorumluluklarındandır.

Bizi tercih ettiğinizde sizlerin mutluluğu için tüm gücümüzle çalışacağız.

Bize Ulaşın

Proje Danışmanlık

Aktif veya hayata geçirilmeyi bekleyen tüm projleriniz için profesyonel danışman ekibimizden destek talebinde bulunabilirsiniz. Projenizin kusursuzca yerine getirilmesi noktasında güç birliği yapıyor ve farkındalığınızın ortaya çıkmasında önemli avantajlar elde etmenize olanaklar sunuyoruz.

Öncesi ve sonrası için gerekli olabilecek tüm alt yapı ve donanımın tesis edilmesi tarafımızca sağlanır. Bizimle her tür projeyi daima ileriye taşıyın.

Bize Ulaşın