KUYUMCU DEKORASYONU VE TADİLAT

Kuyumcu dekorasyonu ve tadilat uygulamamız ile mağazınızın yeni görünüme kavuşması hiç zor değil. No34 Yapı İç Mimarlık ve Tasarım Ofisi olarak müşterilerinize en ferah ve kullanışlı bir ortamdan hareketle hizmet etmenizi sağlıyoruz. Modern, sıra dışı, yeni trend ve daha farklı iç mekan tasarımlarımız kuyumcu mağazanızın havasını pozitif anlamda fazlasıyla değiştirecektir. Kuyumcu dekorasyonu kapsamında en son 2022 yeniliklerini mağazanıza uyguluyor ve müşterilerinizin dikkatini çekmeyi daha kolay hale getiriyoruz.

Çalışma öncesi iç mimar ve tasarım ekibimiz yer keşfini gerçekleştirerek sizin için uygun olan model çalışmasını raporlar ve beğeninize sunar. Onayınız ardından çalışmalarına hiç vakit kaybetmeden başlanır ve kuyumcu mağazası anahtar teslim tadilat gerçekleşir. Yeniden dekore ettiğimiz kuyumcu mağazanızın müşteri beklentisini fazlasıyla karşılayacağından emin olabilirsiniz. Kuyumcu mağazanız için hangi tadilat uygulamalarını yapıyoruz tüm bunları aşağıda alt başlıklarda bulabilirsiniz.

KUYUMCU MAĞAZASI ZEMİN DEKORASYON TADİLATI UYGULAMASI

Kuyumcu mağazası zemin dekorasyon tadilatı son derece önemlidir. Mağazanıza adım atan müşterilerinizin yerden yukarıya doğru yükselen ışıltılar arasında kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Zeminde kullanılan malzeme kalitesi ve renkler kurumsal ruhunuzuda yansıtacaktır. İlk bakışta dikkatleri çeken kuyumcu mağaza zemin tadilat uygulamamız sonrası ortam enerjisinin her geçen gün yükseldiğini yakından göreceksiniz.

KUYUMCU MAĞAZASI DIŞ CAM TADİLAT UYGULAMASI

Kuyumcu mağazası dış cam tadilat işlemi teşhir anlamında önem taşır. Her bir biri birbirinden değerli olan eşsiz ürünlerin müşteri açısından dışarıdan rahatça görülmesi gerekir. Bu gereklilik iş verimliliğinizin artışına büyük katkı sağlayacaktır. Kullanılacak camın kalınlığı ve güvenlik seviyesi rahatça hizmet vermenizi sağlamalıdır. Camların kırılmaz olması ve olası risklerde kolay müdahale edilebilen düzeneklerin mağaza yöneticileri tarafından ulaşılabilir olması gerekir. Kuyumcu dekorasyonu tasarım ekibimiz tüm bu süreci sizin adınıza yönetir, gerçekleştirir ve kullanımınıza sunar.

 

Kuyumcu Mağazası İç Aydınlatma Tadilat Uygulaması

Kuyumcu mağazası aydınlatma tadilatı ürünlerinizin ışııltısını ayrıca yansıtmaya yarayan en önemli çalışmadır. Işıltıların takı severleri kendine hayran bırakması gerekir. Donuk ve mat yansımalar ürün teşhirinde ne sizi nede müşterilerinizi mutlu eder. Bu nedenle kuyumcu mağazalarının ışıklandırma dediğimiz aydınlatma tekniğinin en iyi seviyede olması gerekmekte. Kuyumcu mağaza tadilat ekibimiz bununda üstesinden gelerek size ve ürünlerinize ışıltlı daha canlı bir ortam hazırlayacaktır.

KUYUMCU MAĞAZASI VİTRİN VE RAF DEKORASYON TADİLAT UYGULAMASI

Kuyumcu mağazası vitrin ve raf dekorasyon tadilatıyla vitrininize yep yeni bir hava katabilir ürün teşhirini daha kullanışlı hale getirebiliriz. Vitrin, tezgah altı ve tezgah üstü tüm alanların kullanışlı ve güvenlikli olması gerekir. Müşteri bir ürünü denemek istediğinde mağaza çalışanlarının kolayca ürüne ulaşabilmeleri ve müşteriye bu sunum için veremeleri sağlanmalıdır. Kuyumcu dekorasyonu vitrin ve raf tadilatı için en yenilikçi tasarım uygulamalarını sunuyoruz. Kullandığımız malzemeler ve renkler ürün kalitesini daha yapım anında kendini gösterecektir. Kuyumcu mağazanızın tüm tadilat ve yenilik işlemlerini bizimle birlikte planlayabilir farkındalığınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Kuyumcu Tadilatı

KUYUMCU DEKORASYONU VE YENİ TADİLAT NEDEN GEREKLİLİKTİR?

Kuyumcu dekorasyonu ve tadilat neden bir gerekliiktir? gelin buna burada deyinelim. Bir kuyumcu mağazanız olduğunu var saydığımızda yaptığınız aydınlatma seçimleri büyük önem taşır. Kuyumcu mağazaları çok detay odaklı karmaşık değerli ürünler satarlar. Elmasların ışıltısını, altının veya platinin parıltısını göremeyen takı severler güzel bir kolye veya küpe satın almak istemez. Kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir seçenek söylemek gerekirse, müşterilerinizi gerçekten memnun etmek için daha parlak, daha canlı bir görünüm sunabilen ve aynı zamanda kullanım maliyetlerinden biraz tasarruf etmenize yardımcı olan özel LED aydınlatmanın kullanılmasıdır.

Önem göstermek isteyeceğiniz ilk şey, tavan aydınlatmanızdır. Kuyumcu mağazanıza maksimum etki sağlamak için tavan aydınlatmanızı verimlihale getirmenin ve tasarlamanın birçok farklı yolu vardır. Bunların en başında, yüksek kaliteli spot ışıkları kullanmak gerekir. Özel ledler ile bütünleşmiş spot lambalar burada size çözüm olacaktır. Ancak buu yaparken de enerji maliyetlerinin en aza indirilecek şekilde tasarlanması ve malzeme kullanlması zorunluluk olmalıdır.

LED ampuller, geleneksel floresan ve akkor lambalara göre mağazanızı aydınlatması için ideal kılan birçok avantaj sunar. Geleneksel aydınlatma seçeneklerinin çoğu sarımsı veya mavimsi bir renk verirken, bizim kullanacağımız ürün ve tasarım sonrası doğal güneş ışığına en yakın olan yansımayı yakalayacğınız kesindir.

KUYUMCU MAĞAZASI İÇ MEKAN TASARIM VE DEKORASYON

Göz kamaştırıcı bir iç mekan yaratırken her detayı sizler için ince ince derliyor tasarlıyor ve alanda uyguluyoruz. Zeminden tavana, vitrinden dış konsepte kadar en canlı ve dinamik dokunuşlarla mağazanıza yeniden hyat veriyoruz adeta. En önemli ve büyük parçalarınızı daha dekoratif alanda sergilemenizi mümkün kılıyoruz. Alan genişliği ve alanın nasıl kullanılacağı işinin ehli olab başarılı bir ekip tarafından belirlenir. No34 Yapı İç Mimarlık ve Tasarım Ofisi ürünlerinizde ki güzelliği ortaya çıkarmanın en ideal yolunu hazırlar.

Müşterilerinizin işinizi ve mücevherlerinizi neyin farklı kıldığını anlamalarına yardımcı olacak yüksek kaliteli bir atmosfer oluşturuyoruz. Görsel mağazacılık anlayışımızla üstlendiğimiz tüm kuyumcu mağazası dekorasyonu projelerini kusursuzca anahtar teslim tamamlıyoruz. Bizimle temasa geçerek ücretsiz keşif talep edebilir ve tasarım uzmanlarımızın mağazanız için neler başarabileceğini yakından görebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamız üzerinde yer alan telefon numaramızdan hemen şimdi bizi arayarak daha fazla bilgide isteyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız olan İnstagram adresinden tüm çalışmalarımızın görsellerini görebilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya hesaplarımız

Pinterest

İnstagram

İnstagram