İÇ MİMAR İSTANBUL

İç Mimar İstanbul

İç Mimar İstanbul – İstanbul İç Mimarlık

İç mimar İstanbul ekibi olarak hayalinizde ki projeleri oluşturuyor veya eski projelerinize yeniden hayat veriyoruz. Fikirlerinize her zaman değer veriyoruz. Tüm süreci en başından sonuna kadar kusursuzca yönetiyor ve istenilen sonucu söz verdiğimiz zamanda almanızı sağlıyoruz. No34 Yapı İç Mimarlık ve Tasarım Ofisi her hangi bir mekanı tasarlarken en ince detayına kadar iniyor ve ortam atmosferini pozitif enerji yansıtacak şekilde dizayn ediyoruz. En iyi iç mimarlık şirketleri arasında gösterilen No34 Yapı ve İç Mimarlık kuruluşu başarı hikayeleri dolu bir geçmişe sahiptir. Elbette bu başarının altında konusunda uzman bir ekibin fikir ve dokunuşları vardır.

Anahtar teslim projelerinizi iç mimar İstanbul başlığı altında yeni trend uygulamalar sunan mühendis ve mimar ekbimize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Ticari ve kişisel projelerinizin tasarlanma aşamasında kararsızlık yaşıyor veya bu süreci nasıl atlatacağınız noktasında zihin yorgunluğunuz söz konusu ise bizimle temasa geçmek sizin için doğru bir karar olacaktır. İç mimarlık muhtşem fikirlerin ortama ve mekana yansıtılmasında önemli rol oynar. İstanbul iç mimarlık ofisi’ No34 Yapı bu önemli görevi en doğru şekilde üstlenmekte ve istenilen sonucu finalde eksiksiz olarak sunmaktadır. İç mimarlığın önemini ve gerekliliğini anlamak için öncelikle iç mimar nedir ve neler yapar sorularının cevaplarını sizlere aktaralım dilerseniz.

İÇ MİMARLIK NEDİR, İÇ MİMAR NE İŞ YAPAR?

İç mimarlık, yeni veya eski yapıların, konut ve ticari merkezlerin iç ve dış tasarımlarının oluşması için başvurulan bir alandır. İç mimar ise bu başlık altında sahada görev üstlenen veya organizasyonu yöneten konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. En ince ayrıntısına kadar detaylandırır ve bunu insan yaşamını kolaylaştırmak adına yaparlar. Hepimiz hayal eder ve bu hayalimizi bu alanda uygulamak isteriz.

Ancak bu işinde püf noktaları ve zorlu alanları vardır. Bütün bunları bilmeden ve kurallara uymadan yapılan projeler bir profeyonel iç mimarın yaptığı gibi asla olmaz. İç mimarlar bu işin hatta sanatın da diyebiliriz, eğitimini almış ve pratiğe geçirmiş uzmanlardır. Söz konusu yapının veya mekanın gerekli tüm ihtiyaçlarını tespit eden ve tespit sonrası orası için işlevsel bir kullanım sunumu hazıryalan iç mimarlık uzmanlarının mekan ve yapılara katkısı tartışılmazdır. İç mimar İstanbul şehrinde mekan tasarımları noktasında en çok başvurulan kişidir.

İSTANBUL’DA İÇ MİMAR HANGİ PROJELERDE ROL ÜSTLENİR?

Ticari alanlar ve yaşam alanlarının yeniden yapılanması, tasarlanması, dizayn edilmesi iç mimar tarafından gerçekleştirilebilinir. İstnbul’da iç mimarların rol üstlenebileceği sayısız proje vardır. Özellikle iç mekan ve müşteri ilişkisinin önemini bilen işletme sahipleri danışıp hizmet alabileceği bir iç mimar arayışına girer. No34 Yapı iç mimar ekibi tarafından gerçekleştirlen proje başlıkları şu şekildedir.

  • Kuyumcu Dekorasyonu Tadilat ve Tasarım
  • Pırlanta Mağazası Dekorasyonu
  • Döviz Bürosu Dekorasyonu (Dövizci Dekorasyonu ve Dövizci Tasarımı)
  • İç Mimari Uygulama
  • Proje ve Uygulama
  • 3D Tasarım
  • Tadilat
  • Ofis Tasarımı (Ofis Dekorasyonu ve Tadilat)
  • Ev Dekorasyonu (Ev Tadilatı, Ev Tasarımı)
  • Mağaza Dekorasyonu (Mağaza Tasarımı, Mağaza Tadilatı)

Sizde bu türden projeleriniz için güvenilir iç mimar veya iç mimarlık kuruluşu arıyorsanız, No34 Yapı İç Mimarlık Tasarım Ofisi uzman ekibine projenizi teslim edebilir ve başarılı sonuçları kısa zaman içinde görebilirsiniz. Bize ulaşın sayfamızdan iletişim numaramızı bulabilir ve arayabilirsiniz.

İnstagram sayfalarımızdan biten projeleri görebilir ve sayfamızı takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabiilirsiniz.

İnstagram

İnstagram